Bir şeyler oldurmanın başlangıcıdır hayal gücü… Dilediğinizi hayal edersiniz, hayal ettiğinizi amaçlarsınız; amaçladığınızı başarırsınız nihayet.
İyi yapılandırılmış, yüksek kaliteli ve disiplinli eğitiminin yanı sıra, öğrencilerine saygıdan taviz vermeyen, arkadaşça ve keyifli  bir ortam sunan Rezodans spor kulübü 2011yılından Cufak olarak kuruldu ve 2017 yılında kurumsal kimlik çalışmalarımız eşiğinde Rezodans spor kulübü olarak hizmete devam etmektedir. Her branşta lisanslı sporcu yetiştirmeyi amaç edinen bir spor kulübü olarak sizlere hizmet edecektir. 4 yaşından itibaren klasik bale ve jimnastik eğitimi veren Rezodans, gerçekleştirdiği temsil ve gösterilerle de  büyük  bir takdir kazanmıştır.Salsa, bachata, cha-cha, kizomba, rueda, merengue  gibi  Latin danslarının yanında tango, düğün dansı, hip-hop, modern dans ve sirtaki öğrenmek isteyenleri de ağırlayan bir kurumdur.Oryantal, roman, halk dansları ( zeybek,halay,Karadeniz…) derslerinin de bulunduğu branşlarda   da  eğitim vermektedir.
Dövüş(saldırı ve savunma sanatı) sporları  olan Boks, Kıck Boks ,Muay Thai ve  Wuhhu (kung fu) branşlarında eğitim vermekte olup müsabakalara   kulübümüz adına  lisanlı sporcular  yetiştirmektedir


 

Neden Rezodans

Facebookta Paylaş Twitter Paylaş Whatsapp Paylaş

Facebook Sayfamız

Instagram Hesabımız

SPOR VE NEŞE BİR ARADA. SPORUN TEMELİ CİMNASTİK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Rezodans Spor Kulübü (@rezodans)'in paylaştığı bir gönderi ()

SALSA DANS KURSU
SALSA DANS KURSU

Detay

Çocuk stilize halk dansları
Çocuk stilize halk dansları

Detay

HALK OYUNLARI ZEYBEK
HALK OYUNLARI ZEYBEK

Detay

ZUMBA
ZUMBA

Detay

MODERN DANS
MODERN DANS

Detay

BALE
BALE

Detay

JİMNASTİK
JİMNASTİK

Detay

×

Telefon numaramız!

0 532 678 60 38